WYSPA JP2

WYSPA JP2

HOME

W morzU przeciętności wyróżnia nas:

Rzetelna nauka

Dzięki zindywidualizowanemu podejściu i małym klasom pomagamy rozwijać skrzydła każdemu uczniowi.

Przyjazny klimat

To bezpieczeństwo i życzliwa, rodzinna atmosfera będąca wynikiem zarówno kameralności szkoły jak i bliskich relacji między szkołą a domem.

Rozwój duchowy

Stawiamy na wychowanie w duchu wartości katolickich. Pragniemy umożliwić młodemu człowiekowi rozbudzenie i zaspokajanie duchowych pragnień tkwiących w człowieku.

Aktualności

WYSPA JP2 na Targach EXPO SZKÓŁ NIEPUBLICZNYCH

Już 2 lutego nasza Szkoła będzie prezentowała bogatą ofertę edukacyjną, podczas II edycji Targów Expo Szkół Niepublicznych, organizowanych przez Our Kids Polska.  Jeśli chcecie osobiście poznać pracowników i uczniów Wyspy, porozmawiać o ofercie szkoły i dowiedzieć się czym jest róża wiatrów wyznaczająca nam kierunek to zapraszamy Was na stoisko nr 27. Już teraz spokojnie rozpocznijcie proces poszukiwania właściwej szkoły dla swojego dziecka – być może to będzie nasza wspólna droga. Targi odbędą się na Stadionie PGE Narodowy.

PODSUMOWANIE PROJEKTU  
"Poszukiwacze Skarbu JP2"

W okresie wrzesień-grudzień 2019 r. reprezentacji I klasy Liceum uczestniczyli w III edycji projektu „Poszukiwacze Skarbu JP2”. Efektem projektu jest m.in. publikacja wydana przez Centrum Myśli Jana Pawła II, która poza fragmentami tekstów Jana Pawła II o kulturze i młodości, zawiera także opisy projektów kulturalnych zrealizowanych przez uczestników w swoim środowisku lokalnym. Przypominamy, że nasi uczniowie, pod kreatywnym okiem p. Marleny Olechowskiej, przygotowali i przeprowadzili grę terenową w formie escape room.