Obiady

Od najbliższego poniedziałku 05.09.2022 r. uruchamiamy nowy system zamawiania obiadów w naszej szkole.
Obiady będzie można zamawiać poprzez aplikację zamowposilek.pl.
Więcej szczegółów wraz instrukcją jak się zarejestrować i korzystać z aplikacji znajduje się tutaj

Obiady

Catering obiady Wyspa JP2 Zamów posiłekDrodzy rodzice od 05.09.2022 r. wprowadzamy nowy system zamawiania posiłków „zamowposilek.pl”.

Rejestracja jest już uruchomiona. Rejestracja jest możliwa na stronie internetowej:

https://aplikacja.zamowposilek.pl/open_registration

Poniżej znajdują się linki do filmów instruktażowych (należy kliknąć w poniższe linki, aby otworzyć lub skopiować do przeglądarki internetowej):

jak się zarejestrować: https://youtu.be/mVUF8pUVsQM

jak płacić i zamawiać posiłki: https://bit.ly/2J7o0xz

System działa na zasadzie przedpłat, to znaczy, aby móc zamówić posiłki należy najpierw dokonać wpłaty zaliczki, a po jej zaksięgowaniu w aplikacji złożyć zamówienie (wybrać zestawy na poszczególne dni). Sama wpłata nie oznacza zamówienia, ponieważ nie wiadomo jakie zestawy zostały wybrane i na które dni.

Zamówienie i anulowanie obiadów  jest możliwe do godz. 8.30 w dniu wydania posiłku.

Po zarejestrowaniu zachęcamy Państwa do skorzystania z wygodnej aplikacji mobilnej na telefony.

  Jak to zrobić?

  • w telefonie z systemem Android (Samsung, LG, HTC, Huawei i inne) należy wejść w „Sklep Play” (Google Play), w telefonie firmy iPhone należy wejść w sklep „App Store”.
  • następnie wyszukać „zamowposilek.pl”
  • kliknąć „zainstaluj” i „otwórz”
  • pozostaje już tylko zalogowanie się – login to podany przy rejestracji email, a hasło jest to samo jakie nadano przy pierwszym logowaniu

W przypadku problemów z rejestracją lub samą aplikacją prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta przez stronę www.zamowposilek.pl lub po udanym zalogowaniu przez zakładkę „Pomoc > Wyślij wiadomość”. W „Pomocy” znajdą Państwo również aktualną instrukcję obsługi aplikacji.

Pytania odnośnie jadłospisu, diet itp. prosimy kierować bezpośrednio do dostawcy posiłków, również poprzez zakładkę „Pomoc”.