Joanna Kulej

Joanna Kulej

Ukończyła Fizykę Medyczną i Nauczycielską na Uniwersytecie Wrocławskim, Geografię na Uniwersytecie Warszawskim i Matematykę na UKSW. Przepełniona nabytą wiedzą poczuła zew do jej przekazywania młodszemu pokoleniu, co czyni z pasją i przyjemnością.

Jest nauczycielem z ośmioletnim doświadczeniem, uczyła w Liceum Ogólnokształcącym im. M. J. Piłsudskiego w Warszawie oraz w Szkole Strumienie Stowarzyszenia Sternik. Na dobre osiadła na Wyspie JP2 gdzie poza nauczaniem matematyki i wychowawstwem pełni rolę Wicedyrektora.

Kocha młodzież, bardzo lubi wyprawy z uczniami, lekcje wychowawcze często organizuje na łonie natury. Pasjonuje się tematyką wychowawczą, pedagogiczną i filozoficzną.

Prywatnie jest szczęśliwą żoną i matką trójki dzieci. Relaksuje się czytając i pływając (niekoniecznie jednocześnie) a limitowany wolny czas najchętniej spędzałaby nad morzem i w górach. Na co dzień siły i energię czerpie z życia duchowego. Twierdzi, że stałe podłączenie do Nieba to perpetum mobile – niezawodna i niewyczerpywalna bateria.