forex trading logo

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 105 gości 

Kalendarz

Pełny widok
Nauczyciele PDF Drukuj Email

.....................................................................................................................................................

Tomek kajak 72

Tomasz Cichocki - 
dyrektor, nauczyciel religii

Absolwent UKSW – teolog, katecheta. Dodatkowo ukończył Podyplomowe Studium Samorządu Terytorialnego i Rozwoju Lokalnego na Uniwersytecie Warszawskim oraz Kurs  kwalifikacyjny "Zarządzanie Oświatą".

Od 16 lat pracuje w Gimnazjum 145 im. Jana Pawła II przy ul. Krasiczyńskiej, 7 lat pracował w 46 LO im. Stefana Czarnieckiego przy ul. Żuromińskiej.

Osiągnięcia: W zakresie dydaktyczno-wychowawczym: opracował autorski program zajęć pozalekcyjnych: „Śladami Jana Pawła II”, a następnie stworzył Klub pod nazwą: „Śladami Jana Pawła II po ścieżkach wiary i prawdy” – za który otrzymał nagrodę Instytutu Papieża Jana Pawła II w roku 2008 i 2009 w kategorii - praca z uczniem zdolnym. W roku 2011 – jego uczennica została laureatką Mazowieckiego Konkursu Papieskiego.

Jest pomysłodawcą i organizatorem Zielonych Szkół Śladami Jana Pawła II. Wprowadził cykliczne weekendowe wyjazdy tematyczne dla młodzieży gimnazjalnej i licealnej z zakresu duchowości oraz  wyjazdy letnie i zimowe o charakterze rekreacyjno-formacyjnym. W ostatnich latach rozszerzył ofertę zajęć o spływy kajakowe i dzielnicowy rajd rowerowy „Za Papieżem na rowerze”. Co roku prowadzi Koncert Galowy na zakończenie Dzielnicowych Dni Papieskich na Targówku.

Przepis na szczęście? Jedna żona, dzieci oraz czas w ciszy w kaplicy.

 

 

Joanna Kulej -
wicedyrektor, nauczyciel matematyki

 Marlenka-s

 

Marlena Olechowska - 
nauczyciel języka polskiego

 Sama wiedza nie wystarczy, trzeba jeszcze umieć ją stosować. 

(Johann Wolfgan Goethe)

 

Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim, pełna wiary i sympatii do ludzi.

Pracowała z różnymi grupami wiekowymi z wielu kręgów kulturowych, co zachęciło ją do poszukiwania i wzbogacania własnego warsztatu metodycznego. Ukończyła studia podyplomowe z metodyki nauczania języków obcych i glottodydaktyki języka polskiego. Uważa, że język mówi bardzo wiele o człowieku, dlatego należy go pielęgnować i rozwijać.

Pasjonują ją również relacje z drugim człowiekiem, wspieranie młodych ludzi w wyborze szkoły, kierunku studiów lub zawodu zgodnego z ich osobowością, umiejętnościami. Postanowiła wykorzystać tę swoją chęć pomocy i zdobyła dyplom szkolnego doradcy zawodowego na SWPS w Warszawie.

Na co dzień uwielbia spędzać aktywnie czas w gronie rodziny, przygotowując smaczne, ale zdrowe przekąski.

 

                       Agnieszka Cichocka - 
nauczyciel matematyki
i informatyki

 Aga-Ksiezopolska-www

Agnieszka Księżopolska - 
nauczyciel języka angielskiego

Absolwentka SWPS na kierunku anglistyki ze ścieżką tłumaczeniową oraz podyplomowych studiów nauczania języka angielskiego.

Przez kilka lat pracowała w międzynarodowej korporacji.

Od września 2016 roku nauczyciel w gimanzjum i przedszkolu. Swoją pasją do języka angielskiegochciałaby zarażać uczniów.

Interesuje się psychologią, tańcem i literaturą angielską. Bardzo lubi podróżować i chodzić po górach.

 


 

 

Piotr Bukowski -
nauczyciel angielskiego, 
plastyki i zajęć artystycznych

 

50--ES-TC-s

 

Ewa Smoleń - nauczyciel geografii

Lata doświadczenia w zawodzie sprawiają, że jest Nauczycielem przez duże „N”.

Tytuł magistra geografii na Wydziale Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego;

Studia Podyplomowe z zakresu pedagogiki opiekuńczej i wychowawczej w ODN Fundacji Wspierania Rehabilitacji i Integracji Osób Niepełnosprawnych;

Studia Podyplomowe z zakresu polityki i zarządzania oświatą na Wydziale Pedagogicznym Uniwersytetu Warszawskiego – to uprawnienia, które nie są kolejnymi dyplomami zdobiącymi ściany,  ale świadectwem realnych umiejętności.

Dobrze wie, jak prowadzić rozwój edukacyjny uczniów i nauczycieli ponieważ jest egzaminatorem gimnazjalnym oraz ekspertem MEN w zakresie awansu zawodowego nauczycieli i opiekunem studentów pedagogiki z Uczelni Warszawskiej w ramach projektu „Nauczyciel Doskonały – jakość podstawą sukcesu”.

Na lekcjach geografii jeździ palcem po mapie, a prywatnie - na skraj Puszczy Kampinoskiej, gdzie - poznając przyrodę i niezwykle ciekawą historię tego miejsca - korzysta z aktywnych form wypoczynku. Wolne chwile wypełniają jej książki, które zawsze dotyczą  świata – podróży i postaci historycznych.

Ma dwie dorosłe córki, bez których nie poznałaby „świata uczniów”.

Marzenia? Tak, marzenia się spełniają!

 

 Agnieszka Gołaszewska-www

Agnieszka Gołaszewska -

nauczyciel hiszpańskiego

 Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej na kierunku Pedagogika oraz Międzywydziałowego Studium Pedagogicznego oraz iberystyki w Uniwersytecie SWPS. Kocha pracę z dziećmi i młodzieżą. Pierwsze kroki w tym zawodzie stawiała na obozach letnich jako wychowawca kolonijny, później rozpoczęła pracę w przedszkolu i szkole.

 

Powołanie do pracy jako nauczyciel odkryła już jako dziecko. Najważniejszą dla niej rzeczą w procesie nauczania jest zaszczepienie zamiłowania do Hiszpanii i krajów latynoamerykańskich, ich kultury oraz języka.

To z czym nie potrafi się rozstać to muzyka, książki, sport (snowboard)  i oczywiście język hiszpański. Wakacje chętnie spędza nad polskim morzem opalając się godzinami bądź żeglując na mazurskich jeziorach, jednak jej ulubioną porą roku jest zima.

Julia Kulej -
nauczyciel języka niemieckiego

 

 

Konrad Tarnopolski - 
nauczyciel religii, historii i WOS

 

alt

Witold Baj - nauczyciel fizyki

Absolwent Wydziału Matematyki i Fizyki rzeszowskiej Wyższej Szkoły Pedagogicznej. Ukończył też podyplomowe studia na kierunku Inżynieria Oprogramowania na Politechnice Rzeszowskiej.

Pracę w szkole rozpoczął jeszcze przed powstaniem gimnazjów i coś na ten temat wie. Pasją do fizyki i technik komputerowych stara sie zarazić uczniów. Chyba z powodzeniem, skoro osiągają sukcesy w konkursach (np.: "Lwiątko" , "Młodzi Fizycy Targówka", kuratoryjnych). W pracy z uczniem stawia na eksperymenty (które uczniowie uwielbiają) i logiczne wnioskowanie. Pamiętając jednocześnie że: "Są na świecie rzeczy, o kktórych nie śniło sie filozofom". Organizuje wyjazdy na pokazy fizyczne i nne imprezy popularnonaukowe, które cieszą sie sporym powodzeniem wśród uczniów.

Oprócz pracy zawodowej akumulatory ładują mu: rodzina (żona i dwoje dzieci), gra na gitarze elektrycznej, słuchanie muzyki, książka, film. Ważnym drogowskazem życiowym jest Jan Paweł II.

 


Karolina Wójciuk –
nauczyciel biologii

 

 

 

Ewa Kawulska - 
nauczyciel przyrody

 

 

Małgorzata Wiśniewska -
nauczyciel chemii

 

 Podemski Marek

 

Marek Podemski - nauczyciel muzyki

Tytuł magistra sztuki zdobył w 2006 roku na kierunku edukacja muzyczna - studiował na Wydziale Dyrygentury Chóralnej, Edukacji Muzycznej i Muzyki Kościelnej Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu. Wcześniej ukończył Studium Organistowskie przy Wyższym Seminarium Duchownym Towarzystwa Salezjańskiego w Lądzie.                 

Od 2007 roku sprawuje funkcję muzyka kościelnego – organisty w parafii św. Barnaby Apostoła na warszawskim Zaciszu. Od 2008 roku uczy gry na instrumentach klawiszowych w Prywatnej Szkole Podstawowej nr 108 im. Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Z pasją i zaangażowaniem odkrywa i rozwija muzyczne talenty dzieci i młodzieży. Jego najlepszym sposobem na spędzanie wolnego czasu jest jazda na rowerze i spacery. Z muzyką w sercu.

Piotr Seremak - nauczyciel w-f 

 

Mateusz Puchowski - 
pedagog szkolny

 Agata-www  

Agata Eldring - sekretariat

Absolwentka dziennikarstwa na UKSW. Podczas (r)ewolucji na Wyspie wykształciła dodatkowe kończyny przydatne do obsługi wielu zadań -
od odbierania telefonów i żąglowania segregatorami po prowadzenie wyspiarskiej kroniki na Fb, przylepianie plasterków (na kolanie i na sercu) czy uwiecznianie kadrów z życia Szkoły ołówkiem, gdy zabraknie pod ręką aparatu. W miarę charytatywnych potrzeb młodych serc, koordynuje akcje wolontarystyczne.

Szczęśliwa żona i mama trzech synów, relaksuje się przy rękodziele. Uwielbia patrzeć, choć nad doznania wzrokowe przedkłada spotkania
i rozmowy. Siłę i wszelki napęd czerpie z ciszy
i z Góry.

 

 

 

---Andrzej Kochański
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku Turystyka i Rekreacja a także I stopnia  Autorskiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzu im Krzysztofa Komedy w Warszawie Obecnie kontynuuje naukę na II stopniu ( specjalność: fortepian pod kier. Wojciecha Kamińskiego).
Doświadczenie zdobywał ucząc w muzycznej szkole Maestro, w przedszkolu, a także prowadząc liczne warsztaty muzyczne.  Jest członkiem wielu projektów muzycznych ( Beata Orbik Band, Czerwieńsza Strona Jabłka, EPA).  Nastawiony pozytywnie do pracy jako nauczyciel muzyki pragnie pokazać ciekawszą stronę tego przedmiotu.
W wolnych chwilach jeździ na wycieczki rowerowe po kraju i grywa w piłkę siatkową

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.