forex trading logo

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 49 gości 
Zielona Szkoła 2017 PDF Drukuj Email

sniezka

Na Zieloną Szkołę wyjechaliśmy w zielone Karkonosze. Program był załadowany atrakcjami i choć wielkie wrażenie zrobiło na nas zwiedzanie zamku w Książu, parku miniatur, huty szkła Julia i wiele innych atrakcji, to i tak celem głównym było zdobycie pięknej, gdzieniegdzie śniegiem zaowalowanej i grającej niedostępną - Śnieżki. Byliśmy trochę jak trzydziestu czterech krasnoludków ubiegających się o jej względy... :)

 

Tak więc randkę ze Śnieżką zostawiliśmy sobie prawie na koniec. Najpierw były wprawki - obchodzenie okolicznych skał, wodospadów (i kąpiel w nich!) oraz pierwsze próbne wejście na Śnieżkę... w Parku Miniatur w Kowarach. Głównie chodziliśmy pod górę, choć i po równym przebyliśmy sporo. Przepiękny kompleks zamkowy w Książu, oranżeria, niesamowite miniatury zabytków śląskich, powstanie kryształowego słonia na naszych oczach w hucie szkła, Świątynia Wang, Afrykanarium we Wrocławiu - wraz z górskimi szlakami - zaserwowały nam wiele doznań estetycznych. Za które codziennie dziękowaliśmy Bogu podczas porannej jutrzni z psalmami słąwiącymi Dzieło Stworzenia...

Śnieżka okazała się dostępną, choć wymagającą wielu trudów, ale przez to jeszcze piękniejszą! Weszliśmy wszyscy, nawet ci z niedawnymi kontuzjami (brawo Marysia!!!). Na szczycie odtańczyliśmy taniec zwycięstwa: dla tej satysfakcji, dla TYCH WIDOKÓW - warto było..! :)

No i jeszcze się okazało, że strefa of-line nie jest taka straszna. Odłączenie się od sieci i telefonicznych słuchawek owocowało niezakłóconym chłonięciem uroków przyrody i fajnym spędzaniem czasu przy grach planszowych, ognisku czy na boisku. Przetrenowane z sukcesem :)

Wróciliśmy bogatsi - o wrażenia, o relacje, o wewnętrzne postępy. I pełni cudownych powidoków! :)

 

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.