forex trading logo

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości 
Badminton z Mistrzyniami PDF Drukuj Email

Badminton z Mistrzyniami

badminton2017-front

W ramach marcowego w-f alternatywnego nasi uczniowie zmierzyli się ze sobą podczas turnieju badmintona zorganizowanego i poprowadzonego przez byłe reprezentantki i mistrzynie Polski - Karolinę Brzezińską i Edytę Richter, mamę naszego Maksa :)

Mecze zostały rozegrane w trzech kategoriach: single dziewczęta i single chłopcy oraz w parach rodzinnych z ojcami. Zmagania były zacięte, policzki płonęły, zawodnicy dali z siebie wszystko. Wśród zwycięzców znaleźli się: Zuzia Wasilko, Blażej Kupiec oraz rodzina Wasilków: Zuzia z Tatą. Brawo Wy! :)

Dodatkowo każdy chciał się oczywiście zmierzyć z mistrzynią Polski. Nauczyciele i ojcowie, po tym, jak rozgonieni zostali przez p. Edytę po korcie, zaproponowali, aby "dla zrównania sił" grała lewą ręką. Cóż... było nie proponować, przegrana byłaby mniej dotkliwa.... ;)

Gorąco dziękujemy Paniom Edycie i Karolinie za wspaniałe zajęcia i fantastyczną przygodę. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na kortach. A sami... idziemy trenować, sezon parkowy się zbliża! :)

 

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.