forex trading logo

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości 
Dzień Otwarty na Wyspie JP2 PDF Drukuj Email

Dzień Otwarty Na Wyspie JP2

dz-otwarty-frontW sobotę odbył się na Wyspie Dzień Otwarty, podczas którego po raz pierwszy zawitali do nas młodsi niż dotychczas uczniowie: przyszłoroczni piąto-, szósto- i siódmoklasiści. Razem z rodzicami, bardziej lub mniej czujnie, wysłuchali prezentacji, spenetrowali zakamarki szkolne, sprawdzili wysokość krzesełek i przygotowali owies do wysiania na Wielkanoc. Mamy nadzieję że się podobało :)


Podczas prezentacji Dyrektor Tomasz Cichocki przedstawił założenia realizowane na Wyspie - omówił poziom nauczania, nasze wyniki i współpracę z rodzicami w procesie wychowania. O rozwoju duchowym opowiedział p. Erwin Zalewski a o w-fie alternatywnym i wyprawach opowiedziała Nika Nikiel, jak zwykle z pazurkiem i nutą pogodnego sarkazmu.

Po wspólnym obejrzeniu filmiku reportażowego z jednej z naszych wypraw miało miejsce losowanie promocyjnego wpisowego. Etatowa "sierotka" z sali wylosowała troje szczęśliwców, po jednym z każdej klasy.Ale nie tylko tych troje może skorzystać z upustu, gdyż promocją objęci są wszyscy, którzy zapiszą się na Wyspę do końca marca br.
Oferta promocyjna obejmuje:
- wpisowe - 500 zł
- czesne:
   625 zł - dla Rodzin 3+
   740 zł - przy opłaceniu za cały rok
   780 zł - opłata podstawowa

Warto skorzystać! :)

Podczas późniejszych rozmów kuluarowych przy kawie pojawiło się kilka pytań o utworzenie czwartej klasy. I zapadła decyzja, że jeśli tych głosów pojawi się więcej - otworzymy równiez klasę czwartą. Osoby zainteresowane prosimy o zgłoszenia takiego zapotrzebowania mailowo: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub telefonicznie: 789-340-135.

ZAPRASZAMY! :)

 

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.