forex trading logo

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 38 gości 
Jubileuszowa geografia PDF Drukuj Email

gfrontZ okazji 50 lekcji geografii Pani Ewa Smoleń postanowiła omówić dzisiaj temat wysp. Przykładowym lądem była Wyspa JP2 zaś pomocą naukową... rocznicowy tort! Wszyscy włączyli się w przygotowanie słodkiej makiety, z której po lekcji nie został nawet okruszek. Hm.... a kiedy będzie jakaś "okrągła" lekcja j. polskiego? Może poomawialibyśmy wtedy Prousta i jego magdalenki..? ;)

 

 g1

Olek, nie tak mocno! - wyrwało się Pani Smoleń. Ale Olek wiedział. I my też, po tylu jutrzniach spędzonych przy ciastkach jego wypieku, że jest doświadczonym cukiernikiem... :)

 

g2

 

g3

Niezawodny tandem kulinarny: Olek i Michał. Kiedyś chyba urządzimy im zawody, licząc zwłaszcza na ich "skutki uboczne".... :)

 

g4

Piotrek bardzo pomagał.....

 

g5

... może nie? :)

 

g6

 

g7

Iga objęła odpowiedzialnością wykonanie rysunku, Mateusz objął dłońmi lukrowe pisaki w celu ogrzania, a Pani Profesor objęła patronat... :)

 

g8

 

g9

Iga zawsze twierdzi, że nie umie, i zawsze robi to najlepiej.... :)

 

g9a

 

g10

Jeszcze tylko autograf...

 

g11

...i gotowe! :)

 

g12

Ręcę drżały jak przy torcie weselnym...

 

g13

 

g14

PYCHA!

 

g15

Pani Ewa Smoleń nie dała zapomnieć, że to geografia i rozdała pracę domową - trzeba nanieść na mapę wszystkie miejsca pielgrzymek Jana Pawła II. W ramach przygotowań do kanonizacji, w końcu mamy Świętego Patrona :)

 

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.