forex trading logo

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 
Kampinos czyli pożegnanie lata PDF Drukuj Email

kampinos front21 września, w ramach alternatywnych zajęć Wychowania Fizycznego, gimnazjaliści Wyspy JP2 wraz z panem Erwinem Zalewskim, odbyli lekcję edukacyjno-sportową w Kampinoskim Parku Narodowym. Podczas wyprawy po pięknej puszczy uczniowie wykonywali kolejne zadania, do których należały m.in. wytyczenie trasy wyprawy na mamie terenowej, odnalezienie pamiątek i śladów działań wojennych, rozpoznanie i uszeregowanie stopni wojskowych, napisanie wiersza i inne.

Po drodze grupa „ustrzeliła” fotograficzne trofea, z którymi można się zapoznać na poniższych zdjęciach. Zaprzyjaźniono się też z psem, który tak sobie naszych wyspowiczów upodobał, że nie odstępował ich podczas całej wyprawy. Istotnym punktem wycieczki była wizyta w Centrum Edukacji KPN, gdzie uczniowie zwiedzili ciekawą wystawę i rozwiązywali elektroniczne testy dotyczące ochrony przyrody.


Poza przyswojeniem sporej dawki przyrodniczej wiedzy był to zdrowo i miło spędzony czas. Świeże powietrze i gra w piłkę (rzut do ruchomego celu czyli w… p. Erwina) dodały smaku przygotowanym wcześniej przez mamy prowiantom i – mamy nadzieję – podhartowały przed nadchodzącą jesienią :)

1

2

 

 

4

5

6

 

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.