forex trading logo

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 37 gości 
Dziękujemy za odwiedziny PDF Drukuj Email

dzien

W dniach 23-24 marca w Gimnazjum Wyspa JP2 odbyły sie Dni Otwarte, podczas których można było zwiedzić Wyspę, porozmawiać z nauczycielami, poczuć atmosferę szkoły oraz skorzystać z przygotowanych atrakcji.

 

A oto niektóre z nich... W sali W-F paletki do tenisa stołowego nie stygły, bowiem nieprzerwanie trwał turniej ping-ponga; w sali lekcyjnej co i rusz ktoś się dosiadał sprawdzając, z której części klasy najlepiej widać tablicę (mało ławek, więc wszędzie blisko); po korytarzach z kubkami gorących napojów przechadzali się nauczyciele z ciekawymi wszystkiego rodzicami, a w "Pracowni" wrzała praca. W sobotę przygotowywano bowiem palmy wielkanocne, zaś w niedzielę siano owies. Do ostatniego ziarenka. ;)

 

Najwięcej jednak działo się w "Sali Promocji", gdzie dyrektor Tomasz Cichocki przedstawiał ideę Szkoły i plany związane z Wyspą oraz gdzie - w kulminacyjnym momencie - odbywało się losowanie nagród. Wśród nich były: wpisowe za 200 i 300 zł, bezpłatny udział w "Warsztatach dla taty", więc było o co walczyć.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy ten weekend postanowili spędzić z nami.

Życzymy dobrych decyzji i zapraszamy na WYSPĘ JP2! :)

 

Zapraszamy też do zapoznania się z informacjami dotyczącymi rekrutacji na rok szkolny 2013/2014.

 

 Galeria:

My title 1 My title 1 My title 1 My title 1 My title 1 My title 1 My title 1 My title 1 My title 1 My title 1 My title 1 My title 1 My title 1 My title 1 My title 1

 

 

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.