forex trading logo

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 44 gości 
Atrakcje na Wyspie PDF Drukuj Email

Warsztaty dla Taty

Zapraszamy na Warsztaty dla Taty „Bliżej – pełna łączność”, które odbędą się 27 kwietnia na naszej „Wyspie”

Zapisy w sekretariacie Szkoły lub telefonicznie pod numerem 789 340 135.

 

Ilość miejsc ograniczona: 25 osób

Koszt uczestnictwa: 35 zł

 

Inicjatywa Tato.Net zaprasza Cię na warsztaty "Bliżej – pełna łączność", czyli na ciekawe, nowatorsko zaplanowane wydarzenie dla mężczyzn, którzy chcą wzmocnić swoje ojcowskie umiejętności i stawać się bohaterami dla swoich dzieci. Warsztat „Bliżej” ma na celu przekazanie metod pogłębiania relacji ojciec – dziecko.

 

Zajęcia opierają się na czterech filarach efektywnego ojcostwa, do których zalicza się: zaangażowanie, stałość, znajomość dziecka i opiekuńczość.Na warsztaty zapraszamy zarówno ojców małych dzieci, jak również już dorosłych. Młodych rodziców i dziadków łączy jeden cel: uszczęśliwić dziecko. Pamiętając o tym, niezbędne jest inwestowanie w dobrą, opartą na przyjaźni, zrozumieniu i przebaczeniu, relację, a także współpraca w budowaniu i utrzymaniu wspólnego frontu wychowawczego.

 

Dziadkowie potrzebują odkrywać, że ich dzieci nie są już małymi szkrabami, ale są ich partnerami mającymi swoją odpowiedzialność za wychowanie kolejnego pokolenia. Natomiast młodzi rodzice - że dziadkowie chcą dla nich i ich dziecka jak najlepiej, a swoje metody i przekonania warto im szczerze i spokojnie objaśnić. Tylko wtedy, gdy dzięki dialogowi pokoleń każdy będzie wiedział, jaką rolę ma do odegrania w życiu malucha, znajdzie swoje miejsce i będzie czuł się w rodzinie chciany i kochany.

 

Dlaczego warto zainwestować w swoje ojcostwo?


Dzięki tym warsztatom:
- przekonasz się jak wielki wpływ mają ojcowie na swoje dzieci
- lepiej poznasz, co jest mocną, a co słabą stroną Twojego ojcowania
- nauczysz się wdrażać w życie 4 podstawy dobrego ojcostwa: zaangażowanie, konsekwencja, znajomość, wychowanie
- zobaczysz, które potrzeby swego dziecka zaspokajasz w sposób wystarczający, a nad zaspokojeniem których musisz jeszcze popracować
- uzyskasz od innych ojców feedback (informację zwrotną) i odkryjesz tajemnicę dobrego kontaktu z dzieckiem
- poznasz praktyczne metody budowy ojcowskiego planu działania.

 

Co mówią o warsztatach uczestnicy?

Trudno wymienić wszystkie pozytywy warsztatu. Jednak dopiero zastosowanie go w życiu przynieść może poprawę mojego ojcostwa. I ostatni element spotkania służył właśnie temu – aby przełożyć zdobytą wiedzę na realną poprawę własnego funkcjonowania z własnym dzieckiem. Zatem twórcy warsztatu pomyśleli o wszystkim. A reszta jest w naszych ojcowskich rękach…Gorąco polecam wszystkim ojcom

Paweł

 

Wiecej...Dowodem dla mnie, że warsztaty są wartością samą w sobie jest to, że po powrocie do domu mój 7 letni syn Szymon, wiedząc dlaczego nie byłem w domu całą sobotę powiedział "Dziękuję ci tato, że byłeś na szkoleniu, żeby być lepszym tatusiem”.

Dominik

 

Warsztaty poprowadzą Trenerzy Tato.Net Dariusz Cupiał i Michał Krzywina

 

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.